Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

VFS GLOBAL

VFS GLOBAL

 

Vfs Global; İspanya vizesi, Polonya vizesi, Danimarka vizesi, Belçika vizesi, Malta vizesi, İsveç vizesi, İrlanda vizesi, Bulgaristan vizesi ve Dubai vizesi başvurularımızda vize işlem evraklarımızın teslim edildiği yerdir. Vfs Global, konsolosluk adına vize başvuru evraklarınızı teslim almakta ve vize işlemi sonucunda pasaportunuzu teslim etmektedir. Vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması halinde konsolosluk adına alınan vize harç ücreti ve vize işlem bedeli iade edilmemektedir.

VİZEOFİS vize başvurularınızı yaparken, vize başvuru dosyanızı en ince ayrıntısına kadar eksiksiz ve doğru bir şekile getirerek Vfs Global ‘e teslim eder. VİZEOFİS ‘in amacı vize işleminin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilmektir.

Vize başvuru işleminin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasında bizim ve Vfs Global ‘in herhangi bir etkisi söz konusu değildir. Tam yetki sadece vize başvurusu yapılan ilgili konsolosluğa aittir.

Vfs Global Başvuru Saatleri: 08.00-12.00 ve 13.00-16.00 (Pazartesi – Cuma)

Vfs Global Ankara Adresi : Cinnah Caddesi, No 64/B, 06690,
Çankaya- Ankara TÜRKİYE

Pasaport iade saatleri: 13:00 ile 16:00saatleri (Pazartesi – Cuma)

E-posta: info.esis.tr@vfshelpline.com

VİZEOFİS ANKARA

Schengen Vizesi, Almanya Vizesi, Amerika Vizesi, Çin Vizesi, Dubai Vizesi, İngiltere Vizesi, Kanada Vizesi - Tüm vize işlemleriniz itinayla, profesyonel bir şekilde yapılır. Arayın, işlemlerini hemen başlatalım: 0554 971 11 01 - 0312 440 50 60 - ADRES: Simon Bolivar Cd. No: 7/4 Çankaya / ANKARA

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!