Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

abdvizesi almanyavizesi cinvizesi dubaivizesi ingilterevizesi kanadavizesi ankaravize 3 - SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Seyahat Sigortası, sigortalının yurtiçine veya yurtdışına seyahati sırasında sağlık sorunu yaşaması, kaza geçirmesi, sakatlanması, v.b. risklerini, seyahat poliçesini alırken belirlediği seyahat süresinde geçerli olmak üzere poliçesinin belirlenmiş teminat limitleri dahilinde kapsam altına alan bir poliçe türüdür.

Seyahat Sigortası alırken öncelikle; seyahat edeceğiniz coğrafi alanı, seyahatinizin başlangıç ve bitiş tarihlerini, seyahat edecek kişi sayısını, bu kişilerin yaşlarını, cinsiyetlerini, sigortalıya yakınlık derecelerini ve poliçenizin teminat limitlerinin ve ödeyeceğiniz primin para birimini belirlemeniz gerekmektedir.

Yaptıracağınız seyahat sigortası ile hem vize alabilmenin ön koşulunu sağlamış olur, hem de seyahatiniz esnasında karşılaşabileceğiniz her türlü riske karşı önlem almış olursunuz.

Seyahatiniz esnasında gümrükten geçerken gümrük memurları sizden poliçenizi ibraz etmemizi isteyeceklerdir. Poliçenizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

Yurtdışı seyahatleriniz için tüm Avrupa Birliği (Schengen )ülkeleri teminatı 30.000 Euro’ya denk, hastalık,kaza ve ölüm risklerini kapsayan kriterlere sahip olan seyahat sigortalarını kabul etmektedir.

Şirketimiz size seyahat sigortanızı sorunsuz hazırlayıp,ofisimizde elden yada kargo yolu ile teslim etmektedir.

SEYAHAT SİGORTASI ÜCRETLERİ

1-7 gün: 8€
8-15 gün: 10€
16-30 gün: 18€
31-60 gün: 25€
61-90 gün: 40€
91-360 gün: 60€

NOT: 65 ve üzeri yaşındaki kişilere poliçe ücretleri farklı oranlarda uygulanmaktadır.

VİZEOFİS ANKARA

Schengen Vizesi, Almanya Vizesi, Amerika Vizesi, Çin Vizesi, Dubai Vizesi, İngiltere Vizesi, Kanada Vizesi - Tüm vize işlemleriniz itinayla, profesyonel bir şekilde yapılır. Arayın, işlemlerini hemen başlatalım: 0554 971 11 01 - 0312 440 50 60 - ADRES: Simon Bolivar Cd. No: 7/4 Çankaya / ANKARA

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!