Ankara Vize

Ankara Vize Ofis, Vize Ofis Ankara, Ankara Vize, Vize Ankara, Güncel Vizeler, Ankara Vize İşlemleri, Ankara Kanada Vizesi, Ankara Amerika Vizesi, Ankara İngiltere Vizesi, Ankara Dubai Vizesi, Ankara Çin Vizesi, Ankara Almanya Vizesi

Etiket arşivi

pasaport,turistik vize, ticari vize,misafir vizesi,ankara vize, vizeofis, vize ofis,ofis vize, pasaport vize,ülkelerin vizesi,ankra vize,vize ankara

TRANSİT VİZE

Kişiler çıkış yaptıkları ülkeden ikinci bir ülke üzerinden üçüncü bir ülkeye geçiş yapacaklarsa ve bu geçiş esnasından ikinci ülkenin gümrük sahasından ayrılacaklarsa, ülkeler arası anlaşmaya göre ikinci ülkeden üçüncü ülkeye geçiş için alınan vize “Transit Vize” dir.

Bilindiği gibi transit yolcu havaalanlarında diğer yolculardan soyutlanmış bir alanda beklemek durumundadır. Son derece iyi organize olmuş, havaalanının başka alanlarına geçişi oldukça zor olan bir yerdir burası.

Seyahatinizde geçiş yapacağınız ülkenin TC vatandaşlarına transit vize prosedürü olup olmadığı bilgisini en iyi vize danışmanımızdan öğrenebilirsiniz.

Transit vize başvurusu için ilk şart esas gidilecek olan ülkenin vizesine sahip olmanızdır.
Durumunuzla ilgili diğer belgeler elçilik ya da konsolosluklar tarafından istenebilir.

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!